Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Chan

Telefon numarası : 008613396976533

Free call

İlaç Endüstrisinde Akıllı SS Kaplama Makinesi, 40 Kg / Zaman

Min sipariş miktarı : 1 Set Fiyat : discuss personally
Ambalaj bilgileri : Ahşap kutu Teslim süresi : 25days
Ödeme koşulları : L / C, D / A, D / P, T / T, Western Union, MoneyGram Yetenek temini : 25 gün / ay
Menşe yeri : Çin Marka adı : LEADTOP
Sertifika : CE certification Model numarası : BG-40E

Detay Bilgi

Modeli: BG-40E Maks. Tablet Hacmi: 40 Kg / saat
Şeker kaplama tambur çapı: 1200mm Besleme girişi dia: 480mm
Kaplama tambur hızı: 2-18 r.p.m'de Egzoz fan hava akışı: 6457 m3 / h
Vurgulamak:

tablet coating machine

,

pill coating machine

Ürün Açıklaması

BG-40E Yüksek Verimli Akıllı Film Kaplama Makinası
Film Kaplama Makinaları Tablet Kaplama Makinaları

Performans ve özellikleri:

  1. Yüksek basınçlı püskürtme tabancasına sahip olan kaplama kazanı, hava egzoz çıkışında ve sıcak hava ağzında otomatik olarak ve tam yönde döndürülebilen, ölü köşesi temizliği daha kolay olmayan bir temizleme spreyi yerleştirmiştir. (İsteğe bağlı)
  2. Alınan püskürtme tabancasını seçin. Kullanımı kolay ve usta ve esnek kontrollü teknolojik gereksinimleriniz kolaydır. Püskürtme tabancası başı gereksinimi 0,29 Mpa ila 0,39 Mpa aralığında kalmalıdır. Açı ve sektör ayarlanabilir, homojen yoğunlukta ve püskürtme basıncında partikül ve atomizasyon basıncında 0,4-0,5Mpa boyutlarında, sızıntıyı ve tıkanma büyüklüğünü, homojen atomizasyonu ve geniş püskürtme alanını engelleyen, akışkan, serbest sızıntı ve tıkanıklığı ayarlamak için pratik olabilir açı ve sektör
  3. Film kaplama makinesi, az miktarda malzemeyi kaplayan mekanik bir tertibat içerir, 150 tipi kaplama makinesinde en az 20 ~ 40 kg düz hap kaplayabilir, doğal makine içerisinden geçirebilir, kazan içinde orta tabaka küçük bir montaj yapabilir ve sargının boşa gitmesine neden olmaz ve cihazın kapsamını büyük ölçüde iyileştirin.

Filtrasyon Sıcak Hava Dolabı

Öncelikle, santrifüj fandan içeriye giren hava, üç kez filtrasyondan sonra 100.000 Seviyeye kadar saflaştırılmalıdır, birincil filtrasyon, orta filtrasyon ve yüksek filtrasyon dahil, daha sonra ana makinenin tamburuna (buhar veya elektrotermal) üflenir. Titreşim damperi ile. Hava girişinde birincil filtreleme cihazı ile donatılmıştır.

Hava Egzoz Kabini

Ana makinedeki tambur havasını boşaltmak için kullanılır (toz emme dahil), çalışma alanını negatif basınç altında tutar. Titreşim damperi ile donatılmıştır. Egzoz çıkışı geri akışa dayanıklı bir cihazla donatılmıştır. Egzoz kabinindeki havanın geri akışını önlemek için makineyi durdurmadan önce egzoz göğsünü kapatın. Titreşim ile toz emme ve filtreleme ile donatılmıştır. Böylece titreşim ve toz yalıtılır, tozun uçması önlenir ve toz azaltma otomatik olarak ayrılır, bu da kolaylaşır.

Çalkalama ve Tutma Tankı (Elektrikli Isıtma)

Termal karıştırma tamburu elektrikli ısıtma tipini benimser. Basınçlı hava, sabit dönüş hızı ve kademesiz hız ayarlaması ile karıştırılan pnömatik karıştırıcı ile donatılmıştır, ortam homojen karıştırılabilir. 80 ° C'ye kadar normal sıcaklıkta, kolay kullanımlı, emniyetli ve güvenilir otomatik olarak kontrol edilebilir. Tüm parçalar paslanmaz çelikten imal edilmiştir, iç ve dış kısımlar ayna polisajlıdır.

Temel çalışma prensibi:

Tambur içerisindeki tabletler, film kaplama makinesinin temiz ve kapalı bir tamburunda kolay ve sorunsuz dönüş sık değişimiyle karmaşık ve sabit ray hareketi sağlar. Karıştırma tamburunda karıştırılan kaplama, tabletlere peristaltik pompanın Giriş eylemindeki püskürtme tabancası ile püskürtülür. Bu arada, hava egzozu ve negatif basınç etkisi altında, hava egzoz kabini tarafından sağlanan 100.000 temiz sıcak hava, elek ağlarındaki fanlardan tabletler vasıtasıyla dışarı atılır. Böylece bu kaplamalar, tabletlerin yüzeyi üzerinde kurumakta ve sert, ince ve pürüzsüz bir film tabakası oluşturarak kurumaktadır. Bütün süreç PLC kontrolünde tamamlandı.

Makine resmi:

Bunların İçinde Olabilirsiniz
Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

ltpmchina11@chinaleadtop.com
chanchina1