Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Chan

Telefon numarası : 008613396976533

Free call

Farmasötik paketleme makineleri endüstrisinin fırsatları, zorlukları ve eğilimleri

April 26, 2021

hakkında en son şirket haberleri Farmasötik paketleme makineleri endüstrisinin fırsatları, zorlukları ve eğilimleri

Farmasötik paketleme makineleri endüstrisinin fırsatları, zorlukları ve eğilimleri

 

Fonksiyonlarına göre, farmasötik ambalajlamanın mekanik ekipmanı iki kategoriye ayrılabilir: farmasötik ambalaj malzemeleri üretme ekipmanı ve farmasötik paketleme işlemini tamamlama ekipmanı.Farmasötik alanda, farmasötik paketleme makineleri ilaçların kalitesiyle yakından ilgilidir ve ilaçların raf ömrü, satışı ve dolaşımı, kullanımı ve maliyetinde anahtar rol oynar.Son yıllarda, farmasötik yenilik bağlamında, ilaç kalitesinin gereksinimleri sürekli olarak gelişmekte ve farmasötik paketleme makinelerine olan talep ve gereksinimler de artmaktadır.

 

Bu makale, farmasötik paketleme sürecini tamamlamak için esas olarak farmasötik paketleme makineleri endüstrisindeki ekipman fırsatlarını, zorlukları ve eğilimleri analiz etmektedir.

 

hakkında en son şirket haberleri Farmasötik paketleme makineleri endüstrisinin fırsatları, zorlukları ve eğilimleri  0

 

Sektör fırsatları nerede?

 

Son yıllarda, artan ilaç talebi bağlamında, küresel farmasötik ambalaj pazarının geniş beklentileri var.Verilere göre, 2018 yılında küresel farmasötik ambalaj endüstrisinin pazar büyüklüğü, 2015'ten 2018'e ortalama yıllık bileşik büyüme oranı% 5,6 ile 94,1 milyar ABD dolarına ulaştı. Çin İşletme Endüstrisi Araştırma Enstitüsü'nün tahminine göre 2021 yılına kadar küresel farmasötik ambalaj pazarı 108,2 milyar ABD dolarına ulaşacak.

 

İlaç pazarının hızla gelişmesiyle birlikte, farmasötik paketleme endüstrisinin ölçeği çok büyüktür ve bu durum aynı zamanda yukarı akış farmasötik paketleme makineleri endüstrisine de büyük fırsatlar getirir.Özellikle son yıllarda, ilaç endüstrisinin yenilik ve yükselişinin arka planı altında, sürekli araştırma ve geliştirmede üst düzey jenerik ilaçların ve yenilikçi ilaçların doğduğu anlaşılmaktadır.Aynı zamanda, farmasötik ambalajlama gereksinimleri de artmaya devam edecek ve üst düzey farmasötik paketleme makinelerine olan talep büyümeyi başlatacak.

 

hakkında en son şirket haberleri Farmasötik paketleme makineleri endüstrisinin fırsatları, zorlukları ve eğilimleri  1

 

Mevcut zorluklar

 

Aynı zamanda yerli ilaç paketleme makinelerinin eksikliklerini de görmemiz gerekiyor.Özellikle ithal tıbbi paketleme ekipmanı ile karşılaştırıldığında, yerli ekipmanın inovasyon kabiliyeti, çalışma istikrarı, otomatik kontrol teknolojisi ve işleme doğruluğunda hala büyük bir boşluk var.

 

Örneğin, otomatik kontrol teknolojisi açısından, yabancı farmasötik paketleme makineleri ve ekipmanları temelde akıllı ve insancıllaştırılmış tasarıma ulaşırken, Çin'in farmasötik paketleme makineleri PC kontrolü ve arayüz kontrolünde nispeten geri kalmış durumda.Sektör, PC kontrol teknolojisinin kullanımına ek olarak, yerli farmasötik paketleme makineleri üreten işletmelerin akıllı kontrol elde etmek için malzeme, tasarım vb. Tüm yönleriyle eşleşen seçimler yapmaları gerektiğine dikkat çekti.

 

Farmasötik paketleme makinelerinin stabilitesi çıktıyı etkiler.Büyük kapasiteli ve pek çok ürün çeşidine sahip ilaç üretim işletmeleri için ekipman stabilitesi temel gerekliliktir.Bununla birlikte, yerli farmasötik paketleme makineleri esas olarak düşük seviyeli üretimdir ve stabilite yüksek değildir, bu da ekipmanın kalite sorunlarına yol açar ve tüm paketleme hattını etkiler.Giderek daha yüksek kullanıcı gereksinimlerinin arka planı altında, düşük seviyeli ve düşük stabiliteye sahip yerli farmasötik paketleme makineleri kademeli olarak ortadan kaldırılacaktır.Yerli ilaç makineleri işletmelerinin teknik seviyelerini iyileştirmeleri ve daha istikrarlı ürünler yaratmaları acildir.

 

hakkında en son şirket haberleri Farmasötik paketleme makineleri endüstrisinin fırsatları, zorlukları ve eğilimleri  2

 

Gelecek trendleri

 

Fırsatları ve zorlukları gördükten sonra, yerli farmasötik paketleme makine ve ekipmanı işletmeleri, zayıflıklarını telafi etmek için birbirlerinin güçlü yönlerinden ders almalıdır.Aynı zamanda, pazar hakkında keskin bir anlayışa sahip olmaları, pazar gelişim trendini takip etmeleri, zamana ayak uydurmaları, ürün yapısını aktif olarak iyileştirmeleri ve modern ambalaj trendleri, politikaları ve Piyasa talebini daha iyi karşılamak ve işletmenin piyasa rekabetinde daha uygun bir konuma sahip olmasını sağlamak için düzenlemeler.

 

Farmasötik paketleme makineleri ve ekipmanları endüstrisinin gelişme trendi perspektifinden, gelecek esas olarak entegrasyon, yüksek verimlilik ve zeka trendini ortaya koyuyor.Yerli ilaç paketleme makine ve ekipman işletmeleri, yüksek teknolojinin sürekli araştırılması ve uygulanması yoluyla fonksiyonel çeşitlendirme, yüksek hassasiyetli yapı ve akıllı kontrol yönünde gelişmeli, yerli makinelerin pazar rekabet gücünü güçlendirmeli, ilaç endüstrisinin genel seviyesini güçlendirmelidir. ve uluslararası rekabete katılmak ve üst düzey farmasötik paketleme makinelerinin ithal ikame hızını hızlandırmak için daha elverişli olun.

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

info@chinaleadtop.com
chanchina1